Kosmetyki wegańskie
Certyfikat Viva - produkty dla wegetarian i wegan
100% składników pochodzenia naturalnego.
Polecane przez Lekarzy Ginekologów i Dermatologów.
Esencja pięlegnacji dla kobiet w ciąży.

Skąd pomysł na naturalne kosmetyki?

Podczas mojej pierwszej ciąży, świadomość o tym, jakich kosmetyków powinnam używać była niewielka. Zaczęłam poszukiwania, lecz skończyły się one na oliwie z oliwek, którą uznałam za produkt najbardziej naturalny, idealny dla kobiety w ciąży. Rzeczywiście moja skóra wyglądała dobrze, na brzuchu nie pojawiły się rozstępy.
 
Kiedy zaszłam drugi raz w ciąże, pomyślałam, że oliwa z oliwek to za mało. Skóra potrzebowała czegoś więcej. Zaczęłam więc poszukiwania idealnego kosmetyku, który spełniałby moje oczekiwania. Niestety poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Jeśli kosmetyk był z naturalnych i ekologicznych składników, jego zapach przyprawiał mnie o mdłości. Znalazłam kosmetyki o przyjemnych zapachach, ale już skład pozostawiał wiele do życzenia.

Nasza historia

Kosmetyki dla kobiet w ciąży i nie tylko

Ja szukałam czegoś wyjątkowego, spełniającego moje oczekiwania i niestety nie znalazłam tego. Wtedy też pojawił się pomysł na stworzenie WŁASNEGO KOSMETYKU, czyli spełnienie moich marzeń. Od kiedy tylko pamiętam, fascynował mnie świat kosmetyków, a teraz przyszedł moment i czas na to, abym mogła stworzyć sama serię kosmetyków dla kobiet w ciąży.

Cały projekt powstawał bardzo powoli. Wiedziałam, że chcę stworzyć kosmetyki dla kobiet wymagających, dla których bezpieczeństwo dziecka, a przy tym piękne, zdrowe ciało są bardzo ważne. Priorytetem przy tworzeniu kosmetyków było to, aby składniki w nich zawarte były w 100% naturalne, równocześnie z bardzo przyjemnym, delikatnym zapachem, pochodzącym z naturalnych olejków eterycznych.

Produkty Bellamama

W 100% bezpieczne dla kobiet w ciąży
W 100% z naturalnych i ekologicznych składników
W 100% pochodzenia roślinnego
Najwyższej jakości
Bezpieczne dla skóry
Zawierają naturalne aromaty

Ostatnie posty na blogu