Naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży

Misja Bellamama

Naturalne kosmetyki dla kobiet w ciąży, które w świadomy sposób pragną dbać o swoją skórę.

Z myślą o Was, przyszłe Drogie Mamy, stworzyłam kosmetyki, które są esencją pielęgnacji w trakcie trwania ciąży, jak i po ciąży. Wraz z zespołem technologów i pod czujnym okiem lekarzy ginekologów oraz dermatologów powstały produkty o najwyższej jakości, z najlepszych olejów oraz składników, które mają cudowny wpływ na skórę.

Z największą starannością i dbałością wyselekcjonowałam składniki, które są w 100% bezpieczne dla kobiet w ciąży. Zapewniają one zdrowe odżywienie skóry, jak i jej codzienną pielęgnację.

Stworzyłam kosmetyki z myślą o świadomych kobietach, które chcą zadbać o swój wygląd w tym wyjątkowym czasie jakim jest ciąża. Pragną nadal czuć się atrakcyjnie oraz pięknie, a przede wszystkim czuć się dobrze ze swoim ciałem przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa dziecka.

Skąd pomysł na naturalne kosmetyki?

Podczas mojej pierwszej ciąży, świadomość o tym, jakich kosmetyków powinnam używać była niewielka. Zaczęłam poszukiwania, lecz skończyły się one na oliwie z oliwek, którą uznałam za produkt najbardziej naturalny, idealny dla kobiety w ciąży. Rzeczywiście moja skóra wyglądała dobrze, na brzuchu nie pojawiły się rozstępy.

 

Kiedy zaszłam drugi raz w ciąże, pomyślałam, że oliwa z oliwek to za mało. Skóra potrzebowała czegoś więcej. Zaczęłam więc poszukiwania idealnego kosmetyku, który spełniałby moje oczekiwania. Niestety poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Jeśli kosmetyk był z naturalnych i ekologicznych składników, jego zapach przyprawiał mnie o mdłości. Znalazłam kosmetyki o przyjemnych zapachach, ale już skład pozostawiał wiele do życzenia.

Kosmetyki dla kobiet w ciąży i nie tylko

Ja szukałam czegoś wyjątkowego, spełniającego moje oczekiwania i niestety nie znalazłam tego. Wtedy też pojawił się pomysł na stworzenie WŁASNEGO KOSMETYKU, czyli spełnienie moich marzeń. Od kiedy tylko pamiętam, fascynował mnie świat kosmetyków, a teraz przyszedł moment i czas na to, abym mogła stworzyć sama serię kosmetyków dla kobiet w ciąży.

Cały projekt powstawał bardzo powoli. Wiedziałam, że chcę stworzyć kosmetyki dla kobiet wymagających, dla których bezpieczeństwo dziecka, a przy tym piękne, zdrowe ciało są bardzo ważne. Priorytetem przy tworzeniu kosmetyków było to, aby składniki w nich zawarte były w 100% naturalne, równocześnie z bardzo przyjemnym, delikatnym zapachem, pochodzącym z naturalnych olejków eterycznych.

W 100 % z naturalnych składników

Głównymi składnikami moich kosmetyków są oleje roślinne z ekologicznych upraw, które mają zbawienny wpływ na skórę.

Są bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych, dogłębnie nawilżają skórę, pozostawiając ją jędrną i gładką oraz odprężoną.

Kochana zapisz się do newslettera!
Odbierz 10% zniżki i bądź na bieżąco z promocjami!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.