Jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę BELLAMAMA?

Kosmetyki BELLAMAMA wysyłamy na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub Inpost.

- Paczkomaty Inpost 24/7 - (płatność przelewem lub PayU) – czas dostawy - 2, 3 dni robocze, koszt dostawy - 12,99 zł

- Kurier DPD lub Inpost (płatność przelewem lub PayU) – czas dostawy - 2, 3 dni robocze, koszt dostawy - 12,99 zł

- Kurier Inpost (płatność za pobraniem) – czas dostawy – 2, 3 dni robocze, koszt dostawy – 16,99 zł

Przy zamówieniach na terenie Polski powyżej 200 zł – wysyłka gratis. leo.

Jaki jest numer przesyłki?

Numer przesyłki podany jest w mailu, który przychodzi do Ciebie po dokonaniu zakupów w naszym sklepie. Jeśli na wskazany przez Ciebie adres mailowy nie przyszedł mail potwierdzający transakcję, prosimy o kontakt z nami pod adresem: biuro@bellamama.pl

lub telefonicznie: +48 604 493 732

Czy mogę zmienić formę płatności?

Jeśli chcesz zapłacić w inny sposób niż wskazany w formularzu, prosimy o jak najszybszy kontakt z nami, pisząc maila, z informacją jaką opcję płatności wybierasz. Prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule maila. Adres mailowy: biuro@bellamama.pl

Czy mogę zapłacić tradycyjnym przelewem?

Tak, można zapłacić przelewem, poniżej podajemy dane do przelewu:

Vita Active Sp. z o.o.

Ul. Przasnyska 6B

01-756 Warszawa

Nr. Konta bankowego: 02 1090 1014 0000 0001 3685 6809

Prosimy pamiętać, aby w tytule przelewu podać numer zamówienia.

Czy jest możliwość zapakowania kosmetyków BELLAMAMA na prezent?

Tak, jest taka możliwość. Zapakujemy kosmetyki BELLAMAMA w piękne opakowanie. Pamiętaj, aby zaznaczyć opcję PAKOWANIE NA PREZENT.

Czy mogę anulować zamówienie?

Tak, można anulować zamówienie. Jeśli już zapłaciłeś, prosimy o jak najszybszy kontakt z nami na adres mailowy: biuro@bellamama.pl lub pod numerem telefonu: +48 604 493 732

Czy mogę zwrócić zakupione kosmetyki?

Klient, który za pośrednictwem Sklepu internetowego zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

W jaki sposób dokonać zwrotu?

KW razie odstąpienia od umowy Klient ma obowiązek zwrócić zakupiony towar niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zwracanego towaru przed upływem 14 dni na adres: Vita Active Sp. z o.o., ul. Konstantynowska 34, pok 307, 94-303 Łódź

Koszty zwrotu (odesłania) towaru ponosi Klient.

Sprzedawca niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od umowy, zwróci Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę.

Więcej informacji na temat zwrotów i reklamacji znajdziesz w Regulaminie.

Czy mogę wymienić kosmetyk na inny?

Tak, możemy wymienić kosmetyk na inny, pamiętając, że ten wymieniany nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być zapakowany w oryginalne, nie uszkodzone opakowanie.

Czy kosmetyki BELLAMAMA są w 100% naturalne i pochodzenia roślinnego?

Tak, kosmetyki BELLAMAMA są w 100% naturalne i pochodzenia roślinnego. Ich składy opierają się na najwartościowszych olejach roślinnych oraz ekstraktach roślinnych.

Czy kosmetyki BELLAMAMA są bezpieczne dla kobiet w ciąży?

Kosmetyki BELLAMAMA są w 100% bezpieczne dla kobiet w ciąży. Zawarte w kosmetykach składniki są w taki sposób dobrane, aby ochronić skórę przed rozstępami, odpowiednio ją nawilżyć i uelastycznić, przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa dla kobiety, jak i dziecka. Receptury naszych produktów były konsultowane z lekarzami o specjalizacjach: dermatolog oraz ginekolog.

Czy kosmetyki BELLAMAMA są ekologiczne?

Składniki, z których stworzone są nasze kosmetyki pochodzą od sprawdzonych dostawców, którzy w sposób szczególny i z wielką pasją hodują swoje rośliny. Pochodzące z upraw ekologicznych oleje roślinne oraz ekstrakty są najwyższej jakości.

Jak pachną kosmetyki BELLAMAMA?

Przy wyborze kosmetyku do ciała, zapach jest ważną kwestią dla każdej kobiety. Kosmetyki BELLAMAMA pachną świeżą, delikatną mandarynką z nutką cytryny. Nasze zapachy pochodzą z naturalnych olejków eterycznych. Olejek mandarynkowy jest jednym z najbezpieczniejszych olejków eterycznych, stosowanych bardzo często w kosmetykach dla dzieci.

Gdzie mogę kupić kosmetyki BELLAMAMA?

Kosmetyki BELLAMAMA można kupić na naszym sklepie internetowym www.bellamama.pl oraz w gabinecie ginekologicznym „Dębski Clinic” w Warszawie.

Kochana zapisz się do newslettera!
Odbierz 10% zniżki i bądź na bieżąco z promocjami!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.