Poleć i zyskaj

Drogie Mamy,

Zapraszam Was do zapoznania się z Programem Referencyjnym, który polega na zapraszaniu znajomych Mam i Przyjaciółek, które lubią naturalne i ekologiczne kosmetyki. Ten program umożliwi Wam korzystanie z atrakcyjnych rabatów, jeśli zaprosicie Wasze znajome i polecicie, aby zrobiły zakupy w naszym sklepie BELLAMAMA.

Na czym polega Program Referencyjny?

Na zakładce Moje Konto widoczny jest link, który w każdej chwili może być przez Ciebie wysłany do Twoich Przyjaciółek, znajomych Mam, jeśli chcesz polecić kosmetyki dla kobiet w ciąży BELLAMAMA. Każda z nich, która otrzyma od Ciebie tego linka, może na niego wejść, zostanie wówczas przekierowana na stronę naszego sklepu BELLAMAMA i zrobić zakupy.

Po dokonaniu zakupów kosmetyków BELLAMAMA na dowolną kwotę przez osobę, którą poleciłaś, specjalny kupon z rabatem 15% na następne zakupy zostanie wysłany do Ciebie i widoczny będzie na zakładce Moje Konto. Kupon będzie ważny 30 dni.

Kuponem rabatowym o tej samej wartości na pierwsze zakupy w naszym sklepie zostanie również obdarowana polecana przez Ciebie znajoma.

Serdecznie zapraszam do udziału w tym programie.

Aneta Stacherek